Magyarnóta: ÚJ INFORMÁCIÓK NÓTASZERETŐKNEK! MINDEN NÓTASZERETŐ EMBERNEK !

Szeretettel köszöntelek a Magyarnóta Előadók Klubja közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

 • Tagok - 849 fő
 • Képek - 1179 db
 • Videók - 7588 db
 • Blogbejegyzések - 404 db
 • Fórumtémák - 16 db
 • Linkek - 72 db

Üdvözlettel,
Molnár Magdolna
Magyarnóta Előadók Klubja vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Magyarnóta Előadók Klubja közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

 • Tagok - 849 fő
 • Képek - 1179 db
 • Videók - 7588 db
 • Blogbejegyzések - 404 db
 • Fórumtémák - 16 db
 • Linkek - 72 db

Üdvözlettel,
Molnár Magdolna
Magyarnóta Előadók Klubja vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Magyarnóta Előadók Klubja közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

 • Tagok - 849 fő
 • Képek - 1179 db
 • Videók - 7588 db
 • Blogbejegyzések - 404 db
 • Fórumtémák - 16 db
 • Linkek - 72 db

Üdvözlettel,
Molnár Magdolna
Magyarnóta Előadók Klubja vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Magyarnóta Előadók Klubja közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

 • Tagok - 849 fő
 • Képek - 1179 db
 • Videók - 7588 db
 • Blogbejegyzések - 404 db
 • Fórumtémák - 16 db
 • Linkek - 72 db

Üdvözlettel,
Molnár Magdolna
Magyarnóta Előadók Klubja vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Kis türelmet...

Bejelentkezés

 

Add meg az e-mail címed, amellyel regisztráltál. Erre a címre megírjuk, hogy hogyan tudsz új jelszót megadni. Ha nem tudod, hogy melyik címedről regisztráltál, írj nekünk: ugyfelszolgalat@network.hu

 

A jelszavadat elküldtük a megadott email címre.

ÚJ INFORMÁCIÓK NÓTASZERETŐKNEK!

MINDEN NÓTASZERETŐ EMBERNEK ! 
FONTOS INFORMÁCIÓK !
KÉRLEK, OLVASD EL! 

ÉLIÁS TIBOR!

 

network.hu

 

 

 

 Kedves magyarnótát kedvelő barátaim. Mivel Nógrádi Tóth István, a Magyarnóta Szerzők és Énekesek Országos Egyesületének elnöke április 17-én egészségi állapotára hivatkozva lemondott tisztségéről, a 29 éve működő Egyesület tagjai új elnököt választottak. Szavazatuk alapján a 40 érvényes szavazatból 29-en rám szavaztak, így június 1-től ezt a tisztséget betöltöm, - de már felkértem Nógrádi volt elnök urat, hogy eddigi munkássága alapján legyen az Egyesület Tiszteletbeli Elnöke, valamint felkértem Fejős Jenő urat, legyen az Egyesületünk Elnök-helyettese. Egyúttal megkértem Katona Andrást, fogadja el a Kommunikációs vezető tisztséget, - mely poziciók (az enyémmel együtt) társadalmi funkció, tehát nem anyagiakért dolgozunk minden erőnkkel.

 

 

Nagyon szükségessé vált a magyarnóta helyzetének javítása, a színvonal emelése, az utánpótlás biztosítása, a a műfaj társadalmi szerepe, elfogadottsága, támogatása, itthon és a nagyvilágban történő megismertetése, elfogadtatása. Célom, hogy a MAGYARNÓTÁT olyan szeretet övezze szerte a világan, mint a NÁPOLYIDALOKAT, vagy egyes nemzetek saját népies dal szerzeményeit, minőségi előadását. 
Szeretnénk méltóak lenni a klasszikus magyarnóta énekléshez és stílushoz, valamint a megtisztelő HUNGARICUM cím elismeréshez. Igyekszem megteremteni a jó kapcsolatot a magyarországi és más nemzetek kulturális intézményeivel, a rádiók, televíziók műsor szerkesztőivel, és létrehozni újból a NÉPSZÍNHÁZAT, amely mint tudjuk, a magyar nyelv széles ismeretéhez és tanításához annak idején nagyban hozzájárult, az ott elhangzott népies dalok "slágerek" a nép ajkára történt átültetésével akkor, amikor még sokfelé Hazánkban a német nyelv volt használatos...
Számos tervünk van még, és nagy szükség van a segítőkre, akikkel együtt még büszkébbek lehetünk majd szépséges magyar zenés műfajunkra és annak művelőire. Ehhez keressük társainkat és azon személyek, cégek segítségét, akik bármivel hozzá járulhatnak a magyarnóta még eredményesebb, színvonalasabb működéséhez. Nagyon fontosnak tartom - ahogy más kulturális, zenei műfajok, - úgy a magyarnóta művelőinek állami szinten történő támogatását, és erkölcsi megbecsülését az őket megillető azonos elismerésekkel, mint pl a prózai-, képzőművészeti vagy egyéb területeken. 
Barátaim! A pár hét alatt önerőből (hiszen szinte üres a kassza), elkészült a NÓTA-SZÓ című szakmai havilapunk első, mutatvány száma. A Facebookon két honlap-csoportunk született egyik nyilvános, mindenki számára, a másik, az Egyesületünk nevét viselő ZÁRT, csak az Egyesületünk nyilvántartott tagjai jelentkezhetnek és kapnak belépési lehetőséget. 
Átadtam az Egyesületünknek az általam alapított és rendezett MAGYARNÓTA ÜNNEPNAPJA és DANKÓ PISTA ÉLETMŰ-DÍJ rendezésének jogát, melyet ezentúl 2 évente rendezünk Budapesten és a köztes években egy-egy vidéki "nótás fellegvárban", az idén július 06-án, szombaton 15 órakor KECSKEMÉTEN az AGORÁBAN. Tudjuk, nagyon kevés lesz a hely, háromszor ennyi néző is lehetne, - de díjakat átadni nem lehet háromszor. Ezért már napokon belül, JÚNIUS 1-től meg lehet vásárolni előre a jegyeket. Infó: 061/486-0336, vagy 70/3882244 naponta 9-16 óra között, vagy az AGORÁBAN. Ez idő alatt Egyesületünk felvette a kapcsolatot több követséggel, kulturális területek vezetőivel, hogy Egyesületünk művész tagjai eljuttathassák jó hírünket, kultúránkat minél több felé a világba. Idehaza is keressük új partnereinket. Első együttműködő partnerünk a RÁKÓCZI SZÖVETSÉG, mely szervezet a legnagyobb civil szerveződés Hazánkban. Velük, nálunk július 4-én lesz az első rendezvényünk, majd még két programot egyeztettünk egyenlőre. 
Felvettük a kapcsolatot az ARTISJUS-al, megszereztük a jogot a magyarnóták kottáinak kiadására! Így Egyesületünk szerzőinek régi vágyait tudjuk teljesíteni Elindítottuk a TULIPÁNOS LÁDA című nótás kották megjelentetését, melyben az Egyesület tagjai tehetik fel szerzeményeiket alkalmanként 3 nótát egy jelképes összegért.
Megállapodás aláírása előtt állunk a DANKÓ RÁDIÓVAL, hiszen sok mindenben tudjuk támogatni egymást közös szerelmünk érdekében... Az már bizonyos, hogy a kecskeméti MAGYARNÓTA ÜNNEPNAPJÁN OTT LESZNEK élő közvetítéssel a Kívánságműsoruk is onnan fog jelentkezni, - de más jellegű tárgyalások is folynak.
Tárgyalások folynak egy tv csatornával egy nótás-magazinműsor sorozat elindításáról, 
Talán az egyik legfontosabbat hagytam a végére: lassan végleges megállapodás előtt állunk a RAJKÓ Zenekart is üzemeltető TALENTUM cigányzenészeket is képező zenei iskolával, ahol egyedülálló módon tanítják a fiatalokat a cigányzene műfaj elsajátítására, ahonnan elindultak a mai nagy prímások, más zenészek is! Nekünk most lehetőségünk nyílik arra, hogy Egyesületünk tagjai énekesek, zenészek itt tanulják meg azokat a zenei alapokat és az emelt szintű 
tudást, amivel a tehetségük alapján kiemelkedő előadó művésszé válhatnak...
Tárgyalásokat folytatok a többi HUNGARICUM elismerést szerzett kollégákkal is, mint az Operett Színház igazgatója, a 100 Tagú Cigányzenekar elnöke és mások, hogy közös HUNGARICUM rendezvényeket szervezzünk...
Barátaim, nem unatkozunk, egyenlőre ennyit, de még sok minden történt az elmúlt 38 nap alatt.

Tájékoztatom azon tagjainkat, akiknek éves tagdíj fizetési elmaradásuk van, elengedjük ki nem fizetett elmaradásukat, ha június elsejéig kifizetik az ezévi tagdíjukat, ami egy évre 3600 ft. Ez egy EGYSZERI lehetőség!
FONTOS, hogy az Egyesületünk anyagi biztonsága érdekében ezentúl minden fontos információt, meghívást és más híreket kizárólag a FACEBOOK-on fellelhető MAGYARNÓTA SZERZŐK ÉS ÉNEKESEK ORSZÁGOS EGYESÜLETE csoport felületén jelentetünk meg NAPI FRISSÍTÉSSEL. Oda új tagok felvételére az Egyesületünk rendes tagjainak van ajánlási lehetősége, vagy a személy saját magát ajánlja. EBBEN a csoportban nem teszünk fel zenei felvételeket - kérjük, tagjaink se tegyék, mert eltávolítjuk a feltett zenéket. Ez a csoport a MI FÓRUMUNK, kérdezhetnek, élményt megoszthatnak, stb, de a felvételek bemutatására van a NÓTA-SZÓ csoportunk. 
Kérjük a MÉG NEM tagjainkat, hogy az Egyesületünk zárt csoportjába ne jelentkezzenek. Ha TAG KÍVÁN LENNI, írjon egy felvételi jelentkezést ide: https://www.facebook.com/tibor.elias.58 itt a privát üzenetbe küldje el adatait: Név, lakcím, telefonszám, e-mail cím, és zenei foglalkozást illető adatok - milyen végzettsége van, vagy ha pártoló tag kíván lenni, azt is írja meg, kérem. ITT lehet jelentkezni Egyesületünkbe, majd visszahívást kap és 1-e után az 5 tagú felvételi bizottság foglalkozik felvételével. Pártoló tag szinte bárki lehet, rendes tag művész, zenész, más zenei téren működő személy, illetve a műfajunk-, vagy más területen kiemelkedőn alkotó személy (pl. nótaklub klubszervező, vezető stb) lehet.
A NÓTA-SZÓ csoportba mindenki beléphet, szeretettel várjuk jelentkezését, ott is, sok hír és sok szép muzsika várja.

További kellemes nótás hangulatot kívánok minden kedves tagunknak és a magyarnóta kedvelőinek... s a majdani nótaszeretőknek is! :) Tóth

Címkék: fontos informÁciÓk ! kÉrlek olvasd el!

 

Kommentáld!

Ez egy válasz üzenetére.

mégsem

Hozzászólások

Ez történt a közösségben:

Molnár Magdolna 12 órája új videót töltött fel:

Molnár Magdolna 13 órája új videót töltött fel:

Molnár Magdolna 3 napja új képet töltött fel:

Vasarnapi_muzsikaszo_2109510_9197_s

Molnár Magdolna 3 napja új képet töltött fel:

Notaszinhaz__rendhagyo_szulinap_2109509_5272_s

Molnár Magdolna 5 napja új videót töltött fel:

Molnár Magdolna 5 napja új képet töltött fel:

Ne_abrandozz_orgonarol-001_2109403_8527_s

Molnár Magdolna 1 hete új videót töltött fel:

Molnár Magdolna 1 hete új videót töltött fel:

Szólj hozzá te is!

Impresszum
Network.hu Kft.

E-mail: ugyfelszolgalat@network.hu