Magyarnóta: Éliás Tibor megosztott egy bejegyzést - ÉLJEN A MAGYAR ZENE

Szeretettel köszöntelek a Magyarnóta Előadók Klubja közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

 • Tagok - 852 fő
 • Képek - 1186 db
 • Videók - 7725 db
 • Blogbejegyzések - 409 db
 • Fórumtémák - 16 db
 • Linkek - 72 db

Üdvözlettel,
Molnár Magdolna
Magyarnóta Előadók Klubja vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Magyarnóta Előadók Klubja közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

 • Tagok - 852 fő
 • Képek - 1186 db
 • Videók - 7725 db
 • Blogbejegyzések - 409 db
 • Fórumtémák - 16 db
 • Linkek - 72 db

Üdvözlettel,
Molnár Magdolna
Magyarnóta Előadók Klubja vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Magyarnóta Előadók Klubja közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

 • Tagok - 852 fő
 • Képek - 1186 db
 • Videók - 7725 db
 • Blogbejegyzések - 409 db
 • Fórumtémák - 16 db
 • Linkek - 72 db

Üdvözlettel,
Molnár Magdolna
Magyarnóta Előadók Klubja vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Magyarnóta Előadók Klubja közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

 • Tagok - 852 fő
 • Képek - 1186 db
 • Videók - 7725 db
 • Blogbejegyzések - 409 db
 • Fórumtémák - 16 db
 • Linkek - 72 db

Üdvözlettel,
Molnár Magdolna
Magyarnóta Előadók Klubja vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Kis türelmet...

Bejelentkezés

 

Add meg az e-mail címed, amellyel regisztráltál. Erre a címre megírjuk, hogy hogyan tudsz új jelszót megadni. Ha nem tudod, hogy melyik címedről regisztráltál, írj nekünk: ugyfelszolgalat@network.hu

 

A jelszavadat elküldtük a megadott email címre.

Éliás Tibor megosztott egy bejegyzést 

Tibor Éliás   Január 20., 5:27

ÉLJEN A MAGYAR ZENE, - mert NÓTA NÉLKÜL MIT ÉR EZ AZ ÉLET...?! Egyesületünk lassan a 30., JUBILEUMI ÉVÉBE fordul! :)
Tibor Éliás  A Magyarnóta Szerzők és Énekesek Országos Egyesületének Nóta-Szó csoportja
M E G H Í V Ó !!!
Egyesületünk lassan a 30., JUBILEUMI ÉVÉBE fordul!
Kedves Barátaim, Egyesületünk tagjai és azok a nótakedvelők, énekesek, akik szeretnének TENNI saját fejlődésükért és együtt tenni az Országos Egyesületünk egyre többrétű tevékenységében, részesévé válni az idei- és további eredményeknek… mindannyiunk közös érdekében!
Minden évben várakozással tekintünk az új esztendő felé, és valljuk be, jogosan, hiszen az ember célja ősidők óta a felemelkedés, a jobbító szándék. Igaz ez akkor, ha teszünk is a szándékaink eléréséért!
Nem volt könnyű az elmúlt fél év, nehezítette múlt és jövő egyaránt. Az erőnk az összefogásban volt. Ha egy pálcát el akarsz törni, egy pillanat alatt megteheted. De próbáld meg ugyanezt egy köteggel, hússzal, harminccal, százzal! Ugye?!
Mi ugyanezt tettük, - mindenki a dolgát. Ki többet, ki kevesebbet, de mindenki a helyére igyekezett. Elérkeztünk odáig, hogy reális célokat állítva nézzünk a beköszöntött 2020. év felé. Ez az év különösen fontos egyesületünk és a magyarnóta szempontjából, hiszen közeledünk Országos Egyesületünk 30. évfordulójához, és a tavalyi év konszolidálása után tovább léphetünk az érdemi munka és az eredmények terén.
Kész és reális terveink vannak, amivel a magyarnóta színvonalát, elismertségét, népszerűségét növelni tudjuk. Meg kell őrizni és minőségi munkával terjeszteni nemzeti kincsünket itthon, majd a határainkon túl is! Legnagyobb zeneköltőink, írók, költők nem átallottak magyarnótát szerzeni, azokat szeretni, énekelni, - akkor mi bajuk egyeseknek ma vele?!
Miért nem támogatják ezt az igazán magyar műfajt? Miért nincs még iskolánk, ahol az arra érdemesek tanulhatják nemzetünk jellemző és összetartó dalait, módszereit… Miért nem segíthetjük a médiák, a vendéglátók, a kiadók munkáját, hogy –ahogyan más országokban is- a nemzeti művészet prominensei, vezetői segítségét, véleményét kikérik. A magas igényű műsorokat, versenyeket, alakuló „iskolák” törekvéseit pedig komolyan támogatják. Van még mit tenniük, s ehhez szükség van mindannyiunk közös akaratára, összefogására.
Nem hiszem, hogy csak pár száz embert érdekel a magyarnóta jövője, megmaradása! Hála és köszönet a kisebb egyesületek, nótakörök, klubok létrehozóinak áldozatos és megfizethetetlen munkájukért, elkötelezettségükért. Ők a nemzet nótamentői, a nemzeti kultúra igazi napszámosai!
Hiszem, hamarosan eljön az idő, hogy örömteli – ám kitartó munkájuk megkapja méltó jutalmát!
Össze kell fognunk, barátaim, azért van az Országos szervezetünk, hogy mindenki érdekét képviseljük magasabb fórumokon is. Igen, a Tiédet és az Övékét is, mindannyiunkét, hiszen egységben az erő, s már tapasztaljuk, - végsősoron mindannyiunk célja nagyjából azonos…!
Tudom, hogy a tengeri dagállyal minden hajó szintje emelkedik, de előbb vízre kell tenni a hajókat...!
Csatlakozzatok hozzánk – függetlenségeteket, egyéniségeteket fel nem adva. Sőt, attól olyan változatosan szép a magyarnóta, hogy ahányan vagyunk, annyi ízzel adjuk elő azokat és szépen megférünk egymás mellett, mert ahogy tisztul, szépül a magyarnóta, - úgy bővül majd a nótázók és a műsorokba járók száma is... S mi értetek és veletek érhetünk célba, csak az a nem mindegy, hogy néhány száz vagy sok ezer emberért…
Van bőven munkánk, s marad is, hiszen Isten malmai lassan őrölnek! De itt az új esztendő, újabb remények, esélyek, új erő!
Én csak a pozitív szemléletben, a közös gondolkodásban, munkában hiszek! Nem érdekelnek a kicsinyes álsérelmek, a sértődések, hiszen a legjobb házasság sincs tányércsörrenés nélkül...
Induljunk egy jó célokkal kitűzött, boldog egészséges, sikeres új esztendő reményében! Ha mi együtt, kicsoda ellenünk!
A szándékaink nemesek, a magyar emberért, a nemzeti összetartozásért, a szép MAGYARNÓTÁÉRT, - MINDANNYIUNK JÖVŐJÉRŐL SZÓLNAK!
Segítsd, Istenünk, hogy meg is valósíthassuk őket! Hiszen… Nóta nélkül mit ér ez az élet… !
NAGY SZERETETTEL ÉS REMÉNYSÉGGEL VÁRJUK RÉGI ÉS ÚJ TAGJAINKAT január 23-án, du. 1 órától a III. kerület, Vörösvári út 101. sz. alatt éves közgyűlésünkre! Itt regisztrálhatnak az új tagjelöltek és itt újíthatják meg tagságukat a meglévő tagjaink is…
Természetesen itt tartunk beszámolót az elmúlt évről és az új esztendő terveiről, fejlődéséről! :)
Őszinte nagyrabecsüléssel, munkára készen:

Éliás Tibor
elnök

Címkék: nÓta nÉlkÜl mit Ér ez az Élet...?

 

Kommentáld!

Ez egy válasz üzenetére.

mégsem

Hozzászólások

Ez történt a közösségben:

Molnár Magdolna 4 napja új videót töltött fel:

Molnár Magdolna 4 napja új videót töltött fel:

Molnár Magdolna 4 napja új videót töltött fel:

Molnár Magdolna 4 napja új videót töltött fel:

Molnár Magdolna 4 napja új videót töltött fel:

Molnár Magdolna 4 napja új videót töltött fel:

Molnár Magdolna 4 napja új videót töltött fel:

Molnár Magdolna 4 napja új videót töltött fel:

Molnár Magdolna 6 napja új videót töltött fel:

Molnár Magdolna 6 napja új videót töltött fel:

Szólj hozzá te is!

Impresszum
Network.hu Kft.

E-mail: ugyfelszolgalat@network.hu